LIMUZYNA NOWE AUDI A6

Auto, samochód do ślubu Zielona Góra woj. lubuskie - limuzyny

LIMUZYNA NOWE AUDI A6 - zdjęcie 5
3993   0
Ślub jest bez wątpienia wspaniałym dniem, aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie należy (a nawet powinno się) pozwolić sobie na odrobinę luksusu w najwyższym standardzie. W związku z tym polecam abyście przyozdobili sobie ten dzień przejazdem przepiękną, ekskluzywną, nową limuzyną. Mam tę przyjemność, że mam do dyspozycji najnowszy model AUDIA6 z 2012 roku (z przebiegiem 25 tys.km), z silnym, trzylitrowym silnikiem i niesamowicie dobrą prezencją. Aby zagwarantować komfort samochód posiada m.in.: osobną klimatyzację dla każdej z osób (climatronic czterostrefowy), skórzane fotele, wspaniałe nagłośnienie (z muzyką w tle wedle życzenia) oraz … praktycznie wszystko czego można od auta wymagać. Ponadto w sezonie letnim alufelgi zostaną wymienione na bardziej okazałe i ładniejsze niż na załączonych zdjęciach.

Cena za wynajem samochodu wraz z eleganckim, kulturalnym i punktualnym kierowcą oraz dekoracją (która jest widoczna na zdjęciach z możliwą zmianą jej konfiguracji) wynosi 600 zł. Cena obejmuje 5h dyspozycyjności samochodu wraz z kierowcą oraz dystans 100 km od Zielonej Góry. Jeśli życzylibyście sobie wynajęcie limuzyny na dłuższy okres każda kolejna godzina będzie kosztowała 100 zł, natomiast dodatkowy dystans 1zł/km.

Oczywiście Para Młoda wybiera trasę, ale przykładowo może wyglądać ona następująco: przyjazd po Pana Młodego, następnie przejazd Pana Młodego do Panny Młodej, wspólny przejazd do kościoła lub urzędu, określona „runda” w wybranej okolicy w drodze na wesele lub przyjęcie, sesja zdjęciowa w określonym miejscu. Wszelkie szczegóły są do ustalenia.

Zainteresowane pary proszę o kontakt telefoniczny 607 – 681 -796
lub mailowy: auto.do.slubu@poczta.fm

Pozdrawiam :)

Klip video

Ogłoszenie nie posiada klipu video

Podobne

_auto_do_slubu

Kontakt

tel.: 607681795
e-mail: auto.do.slubu@poczta.fm

Osługiwane miasta

Zielona Góra, Świebodzin, Sulechów, Nowa Sól, Wolsztyn, Gorzów Wielkopolski, Żary, Kożuchów

Inne w mieście Zielona Góra

Zielona Góra - Auto Ślub Beyour
Zielona Góra

Artykuły

Tagi